Wirtualna świeca

Swieczka.gif

Podane niżej intencje są polecane za pośrednictwem bł. Siostry Marty Wieckiej podczas Nowenny, która odprawiana jest 30 dnia każdego miesiąca w Kaplicy Domu Prowincjalnego w Krakowie, przy ul. Warszawskiej 8. Nowenna rozpoczyna się zawsze o godz. 16:30, natomiast o godz. 17:00 sprawowana jest Eucharystia we wszystkich intencjach zanoszonych wcześniej podczas nabożeństwa.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Jadwiga z T.G. napisał/a 29 czerwca 2020 o 23:17:
Kochana Marto Więcka bardzo dziękuję za uproszenie laski potrzebnych bliskim mi osobom i proszę o potrzebne łaski dla nich. Upros mi łaskę bez powikłań przyjęcia leczenia i uzdrowienia z nieuleczalnej choroby jeżeli jest wola Boga. Proszę o potrzebne łaski dla... Czytaj więcej
Kochana Marto Więcka bardzo dziękuję za uproszenie laski potrzebnych bliskim mi osobom i proszę o potrzebne łaski dla nich. Upros mi łaskę bez powikłań przyjęcia leczenia i uzdrowienia z nieuleczalnej choroby jeżeli jest wola Boga. Proszę o potrzebne łaski dla męża brata z rodzina , siostry z rodziną , bratankow ,Ani, siostrzeniec i siostrzenców z rodzinami. Prosze o obronę nas wszystkich przed zakażeniem koronawirusem i ustanie epidemii w Polsce i na całym świecie.