Swieczka.gif

Podane niżej intencje są polecane za pośrednictwem bł. Siostry Marty Wieckiej podczas Nowenny, która odprawiana jest 30 dnia każdego miesiąca w Kaplicy Domu Prowincjalnego w Krakowie, przy ul. Warszawskiej 8. Nowenna rozpoczyna się zawsze o godz. 16:30, natomiast o godz. 17:00 sprawowana jest Eucharystia we wszystkich intencjach zanoszonych wcześniej podczas nabożeństwa.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Dziękczynienie z Ochotnica Górna napisał/a 4 czerwca 2024 o 21:55
ks. Stanisław Kowalik były kapelan Szpitala im. bł. Marty Wieckiej w Bochni obecnie proboszcz w Ochotnicy Górnej. Pozdrawiam i dziękuję za bł. Mart, której imię udało się nam nadać i byłem na Jej beatyfikacji we Lwowie.
ks. Stanisław Kowalik były kapelan Szpitala im. bł. Marty Wieckiej w Bochni obecnie proboszcz w Ochotnicy Górnej. Pozdrawiam i dziękuję za bł. Mart, której imię udało się nam nadać i byłem na Jej beatyfikacji we Lwowie.... Collapse
Proszę czekać…