
Podane niżej intencje są polecane za pośrednictwem bł. Siostry Marty Wieckiej podczas Nowenny, która odprawiana jest 30 dnia każdego miesiąca w Kaplicy Domu Prowincjalnego w Krakowie, przy ul. Warszawskiej 8. Nowenna rozpoczyna się zawsze o godz. 16:30, natomiast o godz. 17:00 sprawowana jest Eucharystia we wszystkich intencjach zanoszonych wcześniej podczas nabożeństwa.
Siostro Marto dziękuję Tobie sw Antoniemu i sw Józefowi za łaskę zdania egzaminu na prawo jazdy przez Martyne upros łaskę otrzymania w lipcu br wyroku sądu w sprawie wypłacenia przez pracodawcę wszystkich należnych z 3 lat pieniędzy dla mojego męża oraz o łaskę oddelegowania mnie do pracy w MS w Warszawie jeśli będzie to zgodne z wola Boza i dla... Dowiedz się więcej
Siostro Marto dziękuję Tobie sw Antoniemu i sw Józefowi za łaskę zdania egzaminu na prawo jazdy przez Martyne upros łaskę otrzymania w lipcu br wyroku sądu w sprawie wypłacenia przez pracodawcę wszystkich należnych z 3 lat pieniędzy dla mojego męża oraz o łaskę oddelegowania mnie do pracy w MS w Warszawie jeśli będzie to zgodne z wola Boza i dla mojego dobra... Collapse