
Podane niżej intencje są polecane za pośrednictwem bł. Siostry Marty Wieckiej podczas Nowenny, która odprawiana jest 30 dnia każdego miesiąca w Kaplicy Domu Prowincjalnego w Krakowie, przy ul. Warszawskiej 8. Nowenna rozpoczyna się zawsze o godz. 16:30, natomiast o godz. 17:00 sprawowana jest Eucharystia we wszystkich intencjach zanoszonych wcześniej podczas nabożeństwa.
Dziekuje i prosze o laski aby zyc w Bogu z Bogiem i dla Boga oraz zawsze w Bozej obecność i świadome uciekać sie do miłosierdzia i wynagrodzenia za siebie i innnych i jako Boze DZIECKO ufac i zyc bez leku
Dziekuje i prosze o laski aby zyc w Bogu z Bogiem i dla Boga oraz zawsze w Bozej obecność i świadome uciekać sie do miłosierdzia i wynagrodzenia za siebie i innnych i jako Boze DZIECKO ufac i zyc bez leku... Collapse