
Podane niżej intencje są polecane za pośrednictwem bł. Siostry Marty Wieckiej podczas Nowenny, która odprawiana jest 30 dnia każdego miesiąca w Kaplicy Domu Prowincjalnego w Krakowie, przy ul. Warszawskiej 8. Nowenna rozpoczyna się zawsze o godz. 16:30, natomiast o godz. 17:00 sprawowana jest Eucharystia we wszystkich intencjach zanoszonych wcześniej podczas nabożeństwa.
Dziękuję Ci Boże w Trójcy Jedyny i Matko Najświętsza za okazane łaski o które prosiłam za wstawiennictwem siostry Marty. Dziękuję za szczęśliwe przyjście na świat mojego wnuka Franciszka za okazaną łaske lekarze dopatrywali się wad i chorób a Franio dzięki Opiece Matki Bożej i Boga Wszechmogącego urodził się zdrowy. Dziękuję też za łaskę zdrowia dla moich dwóch wspaniałych wnuczek Julci... Dowiedz się więcej
Dziękuję Ci Boże w Trójcy Jedyny i Matko Najświętsza za okazane łaski o które prosiłam za wstawiennictwem siostry Marty. Dziękuję za szczęśliwe przyjście na świat mojego wnuka Franciszka za okazaną łaske lekarze dopatrywali się wad i chorób a Franio dzięki Opiece Matki Bożej i Boga Wszechmogącego urodził się zdrowy. Dziękuję też za łaskę zdrowia dla moich dwóch wspaniałych wnuczek Julci i Olci i błagam o dalszą opiekę nad całą trójką i nad ich rodzicami... Collapse