Wirtualna świeca

Swieczka.gif

Podane niżej intencje są polecane za pośrednictwem bł. Siostry Marty Wieckiej podczas Nowenny, która odprawiana jest 30 dnia każdego miesiąca w Kaplicy Domu Prowincjalnego w Krakowie, przy ul. Warszawskiej 8. Nowenna rozpoczyna się zawsze o godz. 16:30, natomiast o godz. 17:00 sprawowana jest Eucharystia we wszystkich intencjach zanoszonych wcześniej podczas nabożeństwa.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
1152 wpisy.
Anna napisał/a 16 września 2015:
Martuchno proszę Cię o pomoc w pracy podczas kontroli o wytrwałość i wyrozumiałość osób kontrolujących oraz o pozytywne rozpatrzenie. Dziękuję
wiesława napisał/a 14 września 2015:
błogosławiona siostro Marto dziękuje za wnuczkę uproś u Pana Boga łaskę dla niej o prawidłowy rozwój i przeprowadzenie operacji kocham cię siostro Bóg zapłać
Barbara napisał/a 13 września 2015:
Siostro Marto proszę o łaskę zdrowia dla Leokadii wyproś jej potrzebne siły do życia. Bóg zapłać .
Urszula napisał/a 8 września 2015:
Błogosławiona Marto Wiecka wstaw się za moją córką do Boga o szczęśliwy poród, o zdrowe maleństwo i zdrowie dla jego mamy Sylwii. Bóg zapłać
Anna napisał/a 2 września 2015:
Siostro proszę o pomoc w pracy podczas kontroli, żeby wypadła prawidłowo.
Beata napisał/a 31 sierpnia 2015:
Błogosławiona Marto Wiecka Ty znasz moje kłopoty, moje troski bardzo Cię proszę z całego serca i duszy pomóż mi w moich problemach bardzo proszę wysłuchaj , wyciągnij mnie z tego dna które już dotchnęłam proszę
Marta napisał/a 29 sierpnia 2015:
Błogosławiona Siostro Marto za Twoim wstawiennictwem proszę o zdrowie dla Eweliny.Bóg zapłać.
Mirek napisał/a 29 sierpnia 2015:
Matko, prosimy o deszcz i ratunek dla naszej rodziny. Nie przeżyjemy zimy, a urodziło mi się dwóch wnuków. Matko, wiesz, że nie boimy się ciężkiej pracy, ale z suszą nie wygramy.
Marcin napisał/a 29 sierpnia 2015:
Proszę o modlitwę w intencji mojej mamy, by zaakceptowała powołanie zakonne, jakim została obdarzona moja siostra. Niech Bóg obdarzy mamę i moją siostrę swoim miłosierdziem za przyczyną Bł. Marty.
Hania napisał/a 26 sierpnia 2015:
Proszę o uzdrowienie dla Marty Ewy Piotra i o to aby ich o to aby wykorzystali swoje talenty.p a ich życie układało się szczęśliwie i według woli Boga.
Bożenna napisał/a 23 sierpnia 2015:
Matko, proszę wyproś dla mnie dary Ducha Świętego. Czeka mnie podejmowanie decyzji, które zaważą na życiu i przyszłej karierze zawodowej wielu ludzi. Nie chcę popełnić błędu, proszę o pomoc.
Barbara napisał/a 22 sierpnia 2015:
Siostro Marto, wyproś łaskę spowiedzi i pragnienie przyjmowania Pana Jezusa do serca dla córki Agnieszki i męża Zbyszka
Ada napisał/a 21 sierpnia 2015:
Błogosławiona Siostro Marto, proszę Cię o wstawiennictwo za dziecko, które 17.08. br. duchowo adoptowałam i za jego rodziców. Proszę Cię też o potrzebne wsparcie dla mnie, żebym dobrze wywiązała się z duchowej adopcji. Dziękuję!
Marta napisał/a 13 sierpnia 2015:
Prosze o wstawiennictwo i pomoc przy egzaminnie na stopien nauczyciela mianowanego.
Anna napisał/a 11 sierpnia 2015:
Święta Marto proszę Cię z całego serca o wstawiennictwo za mną u naszego Pana Jezusa Chrystusa. Proszę o łaskę uzdrowienia i wybaczenie. O błogosławiona Marto, proszę Cię o pomoc. Mimo moich grzechów nie opuszczaj mnie w potrzebie. Ufam Tobie. Oddaje się w Twoje ręce.