Wirtualna świeca

Swieczka.gif

Podane niżej intencje są polecane za pośrednictwem bł. Siostry Marty Wieckiej podczas Nowenny, która odprawiana jest 30 dnia każdego miesiąca w Kaplicy Domu Prowincjalnego w Krakowie, przy ul. Warszawskiej 8. Nowenna rozpoczyna się zawsze o godz. 16:30, natomiast o godz. 17:00 sprawowana jest Eucharystia we wszystkich intencjach zanoszonych wcześniej podczas nabożeństwa.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
1041 wpisów.
Ania napisał/a 30 kwietnia 2015:
Droga Marto weź pod swoją opiekę mojego dziadka ,który leży od 3 tygodni w szpitalu w śpiączce. Proszę Cię o uzdrowienie dla niego abym mogła się jeszcze z nim zobaczyć i porozmawiać. Jest mi bardzo potrzebny.
Ania napisał/a 30 kwietnia 2015:
Droga Marto weź pod swoją opiekę mojego dziadka ,który leży od 3 tygodni w szpitalu w śpiączce. Proszę Cię o uzdrowienie dla niego abym mogła się jeszcze z nim zobaczyć i porozmawiać. Jest mi bardzo potrzebny.
Anna napisał/a 30 kwietnia 2015:
Błogosławiona Marto proszę Cię o zdrowie dla mojej Mamy, aby mogła normalnie funkcjonować. Proszę Cię bardzo o łaskę uzdrowienia ma bardzo ciężko w życiu dla innych zrobi wszystko a sama bardzo cierpi.
Ania napisał/a 30 kwietnia 2015:
Błogosławiona Marto błagam Cię o łaskę uzdrowienia mnie z choroby. Aby lekarze w końcu znalezli przyczynę i mogli mnie wyleczyć. Mam dwójkę malutkich dzieci nie mogę pozwolić na to aby jeszcze mną musiano się zajmować. Proszę wstaw się za mną Błogosławiona Marto u Naszego Pana Jezusa Chrystusa.
Elżbieta napisał/a 29 kwietnia 2015:
BŁogosławiona Siostro Marto,powierzam Twojej opiece córkę Bożenę i proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga w wiadomej intencji.
Irena napisał/a 29 kwietnia 2015:
Błogosławiona Siostro Marto, uproś łaskę nawrócenia z nałogu alkoholowego dla Władysława.
Magda napisał/a 29 kwietnia 2015:
Błogosławiona Siostro Marto, Twojej szczególnej opiece polecam Marcela, który przyjął Sakrament bierzmowania, uproś mu łaskę wzrastania w dojrzałości chrześcijańskiej. Prosi zatroskana matka.
Magda napisał/a 29 kwietnia 2015:
Błogosławiona Siostro Marto, Twojej szczególnej opiece polecam Marcela, który przyjął Sakrament bierzmowania, uproś mu łaskę wzrastania w dojrzałości chrześcijańskie.
Beata napisał/a 29 kwietnia 2015:
Proszę Cię Marto ukochana Marto pomóż mi w moich kłopotach finansowych, wiem że ludzie cierpią z różnych trudnych przyczyn a moja jest błacha ale ja już nie daję rady nie widzę wyjścia pomóż mi wskaż drogę dziękuję Bóg zapłać
Beata napisał/a 29 kwietnia 2015:
Błogosławiona Marto Wiecka błagam Cię o pomoc , proszę pilnuj moje dzieci, wyprostuj ich ścieżki życia spraw by zawsze szli z Bogiem i jego przykazaniami, by ich Anioł stróż zawsze i wszędzie był z nimi , proszę Cię pomóż mi Marto
kasia napisał/a 28 kwietnia 2015:
Kochana Siostro Marto, zawierzam Twemu wstawiennictwu moją relację z pewnym mężczyzną. Proszę otaczaj nas modlitwą. Dziękuję.
Mirosława napisał/a 26 kwietnia 2015:
Św.Marto Wiecka -z całego serca dziękuję za znak i realizację/intencja z 21 04 br./ -CUD- Błagam o kontynuację prowadzenia i wstawiennictwa w sprawie mojego dziecka a Twojej............... Po stokroć dziękuję i proszę o ochronę. Oddana MM
Marta napisał/a 26 kwietnia 2015:
Błogosławiona Siostro Marto za Twoim wstawiennictwem proszę dobrego Boga o zdrowie dla Eweliny chorej na nowotwór.Bóg zapłać.
Andrzej napisał/a 25 kwietnia 2015:
O umocnienie w powołaniu
Beata napisał/a 24 kwietnia 2015:
Błogosławiona Marto proszę cię wysłuchaj mojej prośby pomóż mi w moich kłopotach z dziećmi, finansowymi, spraw by moje małżeństwo było tak szczęśliwe jak na początku