Wirtualna świeca

Swieczka.gif

Podane niżej intencje są polecane za pośrednictwem bł. Siostry Marty Wieckiej podczas Nowenny, która odprawiana jest 30 dnia każdego miesiąca w Kaplicy Domu Prowincjalnego w Krakowie, przy ul. Warszawskiej 8. Nowenna rozpoczyna się zawsze o godz. 16:30, natomiast o godz. 17:00 sprawowana jest Eucharystia we wszystkich intencjach zanoszonych wcześniej podczas nabożeństwa.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
1082 wpisy.
Bożenna napisał/a 23 sierpnia 2015:
Matko, proszę wyproś dla mnie dary Ducha Świętego. Czeka mnie podejmowanie decyzji, które zaważą na życiu i przyszłej karierze zawodowej wielu ludzi. Nie chcę popełnić błędu, proszę o pomoc.
Barbara napisał/a 22 sierpnia 2015:
Siostro Marto, wyproś łaskę spowiedzi i pragnienie przyjmowania Pana Jezusa do serca dla córki Agnieszki i męża Zbyszka
Ada napisał/a 21 sierpnia 2015:
Błogosławiona Siostro Marto, proszę Cię o wstawiennictwo za dziecko, które 17.08. br. duchowo adoptowałam i za jego rodziców. Proszę Cię też o potrzebne wsparcie dla mnie, żebym dobrze wywiązała się z duchowej adopcji. Dziękuję!
Marta napisał/a 13 sierpnia 2015:
Prosze o wstawiennictwo i pomoc przy egzaminnie na stopien nauczyciela mianowanego.
Anna napisał/a 11 sierpnia 2015:
Święta Marto proszę Cię z całego serca o wstawiennictwo za mną u naszego Pana Jezusa Chrystusa. Proszę o łaskę uzdrowienia i wybaczenie. O błogosławiona Marto, proszę Cię o pomoc. Mimo moich grzechów nie opuszczaj mnie w potrzebie. Ufam Tobie. Oddaje się w Twoje ręce.
barbara napisał/a 9 sierpnia 2015:
Siostro Marto !! Uproś łaskę deszczu na spękaną i suchą ziemią i wszystkie rosliny i drzewa które usychają.... ŚWIĘTY BOŻE ŚWIĘTY MOCNY ŚWIĘTY NIEŚMIERTELNY ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI I NAD CAŁYM ŚWIATEM..oddal od nas klęskę głodu....i ognia..
barbara napisał/a 9 sierpnia 2015:
Błog.Siostro Marto WIECKA wstaw się do Boga za Jerzym G. który jest bardzo chory o łaskę ulgi w cierpieniu i powrót do zdrowia.
ufam.ela napisał/a 3 sierpnia 2015:
Siostro Marto, wyproś łaskę nawrócenia i spowiedzi i pragnienie przyjmowania Pana Jezusa do serca dla babci Stasi...
Urszula napisał/a 1 sierpnia 2015:
Błogosławiona Siostro Marto, Twemu możnemu wstawiennictwu polecam wszystkie sprawy mojej rodziny, które przechodzą przez tajemnice bolesne.
Beata napisał/a 30 lipca 2015:
Błogosławiona Marto proszę zawsze i wszędzie mniej w opiece moje dzieci, bądź ich tarczą, wiarą, nadzieją, światełkiem w ciemności, promieniem radości ,obrońcą przed szatanem , wysłuchaj mnie ukochana proszę, zrozum serce matki, z całego serca dziękuję
Beata napisał/a 30 lipca 2015:
Błogosławiona Marto Wiecka, bardzo proszę Cię o pomoc , Ty znasz moje kłopoty , troski mojego serca bardzo proszę pomóż mi szczególnie z kłopotami finansowymi, weź ode mnie tą pętle z mojej szyi za dużo tego nie daję rady psychicznie i fizycznie, Kochana Marto ja wiem, że kiedy się do Ciebie modlę Ty mnie wysłuchujesz, nie chcę obrazić Boga, nie chcę jego gniewu proszę o pom
Elżbieta napisał/a 28 lipca 2015:
Błogosławiona Siostro Marto proszę o Twoje wstawiennictwo i potrzebne łaski dla córki Bożeny.
Bożenna napisał/a 28 lipca 2015:
Matko, proszę o dary Ducha Świętego, mądrość i sprawiedliwość w pracy z podległymi mi pracownikami.
Beata napisał/a 27 lipca 2015:
Błogosławiona Siostro Marto Wiecka, dziękując za dotychczasową opiekę proszę o pomoc w przygotowaniu się do lekcji i siłę do nauki,żeby wszystko dobrze się odbyło.
Tomasz napisał/a 26 lipca 2015:
Błogosławiona Siostro Marto, uproś łaskę nawrócenia i powrót do praktyk religijnych dla moich dzieci, Magdaleny Marii i Maksymiliana