Wirtualna świeca

Swieczka.gif

Podane niżej intencje są polecane za pośrednictwem bł. Siostry Marty Wieckiej podczas Nowenny, która odprawiana jest 30 dnia każdego miesiąca w Kaplicy Domu Prowincjalnego w Krakowie, przy ul. Warszawskiej 8. Nowenna rozpoczyna się zawsze o godz. 16:30, natomiast o godz. 17:00 sprawowana jest Eucharystia we wszystkich intencjach zanoszonych wcześniej podczas nabożeństwa.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
1154 wpisy.
Grażyna Alicja napisał/a 13 grudnia 2015:
Matko, dziękuję za wstawiennictwo u Pana Boga. W dalszym ciągu proszę o dary Ducha Świętego, mądrość i roztropność w podejmowaniu decyzji. Proszę o nawrócenie mojego syna i o opiekę nad nim.
Grażyna napisał/a 13 grudnia 2015:
Błogosławiona Siostro Marto Wiecka za Twoim wstawiennictwem proszę o wieczne zbawienie dla mojej mamy ś.p. Heleny.Bóg zapłać.
Grażyna napisał/a 13 grudnia 2015:
Błagam Cię Błogosławiona Marto Wiecka o opiekę dla mnie i mojego syna oraz męża. Proszę wyproś nam potrzebne łaski i zachowaj nas od wszelkiego złego. Bądź z nami cały czas i nie opuszczaj nas.
kasia napisał/a 11 grudnia 2015:
Błogosławiona Siostro Marto proszę o wstawiennictwo do Boga aby sprawa rozwodowa która trwa już rok zakończyła się dla mnie pomyślnie,a mój mąż przestał obarczać winą wszystkich dookoła
JV napisał/a 6 grudnia 2015:
POR MI SALUD BEATA MARTA
wiesława napisał/a 2 grudnia 2015:
Błogosławiona siostro Marto proszę o wstawiennictwo do Pana Boga o szczęśliwą operację wnusi nie odstępuj od niej prosi o to twoja wielbicielka Bóg zapłać
Lidia napisał/a 2 grudnia 2015:
Marto, prosze wskaż drogę która mam podążać, daj wiarę i nadzieje na lepsze jutro...
Maria napisał/a 2 grudnia 2015:
Proszę o nawrócenie mojej córki Katarzyny i o opiekę nad Agnieszką aby nie zeszła na złą drogę
Jola napisał/a 1 grudnia 2015:
Błogosławiona Siostro Marto, błagam Cię wyproś mi u Boga łaskę odkochania się w Pawle. Bardzo Cię o to proszę.
Bożena napisał/a 28 listopada 2015:
Matko, dziękuję za wstawiennictwo u Pana. W dalszym ciągu proszę o dary Ducha Świętego, mądrość i roztropność w podejmowaniu decyzji.
Wiola napisał/a 28 listopada 2015:
Proszę o łaskę, aby Damian mnie pokochał i żebyśmy byli razem. Jest moim kolegą z pracy.
Beata napisał/a 27 listopada 2015:
Błogosławiona Marto Wiecka wysłuchaj mojej prośby dotyczącej mojej osoby, dziękuję za wszelką pomoc obiecuję Ci że dotrzymam słowa i wypełnie moją obiectnicę ale prosze wysłuchaj mnie kochana Marto proszę
Beata napisał/a 27 listopada 2015:
Błogosławiona Marto Wiecka błagam o pomoc, proszę daj moim synom dobrą pracę, wyciągnij ich z kłopotów proszę błam wysłuchaj mojej modliwy.
Paulina napisał/a 26 listopada 2015:
Matuchno bardzo cię proszę o łaski , zdrowie i radośc dla całej mojej rodziny błagam Bóg zapłac
Paulina napisał/a 26 listopada 2015:
Blogosławiona siostro marto , proszę o pomoc w nauce , w życiu codziennym , i o to żebym nie miała żadnych zmartwień , Bóg zapłac