Wirtualna świeca

Swieczka.gif

Podane niżej intencje są polecane za pośrednictwem bł. Siostry Marty Wieckiej podczas Nowenny, która odprawiana jest 30 dnia każdego miesiąca w Kaplicy Domu Prowincjalnego w Krakowie, przy ul. Warszawskiej 8. Nowenna rozpoczyna się zawsze o godz. 16:30, natomiast o godz. 17:00 sprawowana jest Eucharystia we wszystkich intencjach zanoszonych wcześniej podczas nabożeństwa.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
1128 wpisów.
Ewelina napisał/a 22 września 2019:
Błogosławiona Marto Wiecka! Wyproś mi łaskę zdrowia dla osoby bliskiej mojemu sercu. Bez niej i moje życie straci sens. Proszę z całego serca!
Dorota napisał/a 15 września 2019:
Proszę o dar potomstwa dla Małgosi i Pawła
Katarzyna z Kartuzy napisał/a 15 września 2019:
Bł. Marto Więcka proszę o zdrowie dla mojej rodziny
Jolanta z Głuchołazy napisał/a 14 września 2019:
O zdrowie i potrzebne łaski dla Asi
Maria z Gdańsk napisał/a 9 września 2019:
Błogosławiona Siostro Marto uproś łaskę zdrowia dla Karoliny oraz światło Ducha Św. w umocnieniu wiary i o powrót do praktyk religijnych
Marta z Gdańsk napisał/a 3 września 2019:
Błogosławiona Marto, z całego serca proszę Cię o łaskę, aby mój Tata wygrał walkę z alkoholizmem, proszę otocz go opieka.
Katarzyna z Elblag napisał/a 29 sierpnia 2019:
Blogoslawiona Marto,wstawiaj sie za mna u Boga o uleczenie mnie,o opieke nad rodzina.
Jadwiga napisał/a 29 sierpnia 2019:
Swieta Marto Wiecka. Proszę uprosię Łaskę u Boga uleczenia mnie , oraz dla moich najbliższych Łaskę Błogosławieństwa Bożego i wszelkie potrzebne Łaski.
Janina z Kraków napisał/a 29 sierpnia 2019:
Błogosławiona Siostro Marto, Twemu możnemu wstawiennictwu polecam ciężko chorego Stefana, uproś mu łaskę cierpliwości w chorobie i jeżeli jest taka Wola Boża to łaskę powrotu do zdrowia.
Agnieszka napisał/a 28 sierpnia 2019:
Błogosławiona Siostro Marto! Otocz opieką w niebie mojego brata Romka.
Elżbieta z Zielona Góra napisał/a 21 sierpnia 2019:
Błogosławiona Siostro Marto, moja Patronko, proszę Cię, byś uprosiła u Boga szczęśliwy przebieg operacji dla Mamy Marty. Proszę również o szybki powrót do zdrowia oraz ukochanych dzieci i wnuków.
Malgorzata z Wrocław napisał/a 20 sierpnia 2019:
Błogosławiona Marto, proszę Cię o wyproszenie mi u Boga łaski uzdrowienia fizycznego z chorób, które nękają mnie i moją Mamę. Bardzo Cię proszę o orędowanie w niebie za nami. Powierzam się twojej opiece, droga Siostro.
Anna z Kościerzyna napisał/a 19 sierpnia 2019:
Błogosławiona Marto, proszę Cie naucz mnie pielęgniarstwa, abym była dobrą pielęgniarką tak jak TY 🙂 wejdź we wszystkie trudne relacje panujące na naszym oddziale.
Marcin z Pelikan napisał/a 12 sierpnia 2019:
Proszę o wszystkie potrzebne łaski i o opiekę Maryi dla tych, którzy w tym roku zostali przyjęci do seminarium - aby naśladując bł. Martę Wiecką, nieśli światu Chrystusa.
Monika z Bydgoszcz napisał/a 11 sierpnia 2019:
Droga Siostro Marto, błagam Cię o cud uzdrowienia i o życie dla mojego agonalnie chorego pupila :(( Spraw aby stał się cud.