Wirtualna świeca

Swieczka.gif

Podane niżej intencje są polecane za pośrednictwem bł. Siostry Marty Wieckiej podczas Nowenny, która odprawiana jest 30 dnia każdego miesiąca w Kaplicy Domu Prowincjalnego w Krakowie, przy ul. Warszawskiej 8. Nowenna rozpoczyna się zawsze o godz. 16:30, natomiast o godz. 17:00 sprawowana jest Eucharystia we wszystkich intencjach zanoszonych wcześniej podczas nabożeństwa.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
923 wpisy.
Jerzy z Bzesko napisał/a 17 sierpnia 2018:
Polecam Twojej opiece Ks. Norberta i moją żonę Krystynę w ich podróży po Ukrainie
Dorota z Śląsk napisał/a 3 sierpnia 2018:
Błogosławiona Marto, tyle już próśb, tyle błagań... nie jestem godna aby Cię prosić o wstawiennictwo. Wysłuchaj mnie proszę i napraw to co z mężem zaniedbaliśmy. Proszę aby nasz syn Tomasz wrócił do wiary. I my też. Lata mijały a my zgubiliśmy to -co najważniejsze w życiu: wiarę. Proszę o łaskę dobrej żony dla syna. Aby założył Rodzinę, nie był sam. Proszę o opiekę nad całą moją Rodziną. Błogosławiona Marto Wiecka módl się za nami i pomóż nam się podźwignąć.
Zuzanna napisał/a 30 lipca 2018:
Prosze Cie Marto o zdrowie,błogosławieństwo w zyciu osobistym i w pracy dla córki i dla mnie oraz nawrócenie dla T omasza
Zuzanna napisał/a 30 lipca 2018:
Proszę Cię Marto o zdrowie,błogosławieństwo w życiu osobistym i w pracy dla córki i dla mnie oraz nawrócenie Tomasza
Urszula napisał/a 30 lipca 2018:
Proszę Cię, błogosławiona Marto, o miłość i zrozumienie w rodzinie; abym podołała wyzwaniom w nowej pracy; o łaskę wybaczenia; o wewnętrzny spokój.
Jolanta z Wola napisał/a 29 lipca 2018:
Błogosławiona Marto, Matuszko kochana. Wstaw się u Boga, zanieś Jemu moją prośbę o łaskę zdrowia dla mojej mamy Wiktorii i rodziców mojego męża. Proszę o pokierowanie naszymi działaniami. Postaw na naszej drodze pomocnych, dobrych ludzi, którzy nam pomogą w pomocy dla mamy. Proszę o łaskę zdrowia dla nas abyśmy mogli podołać nowym zadaniom. Czuwaj nad mamą, sierotą wojenną- wychowanką Twojego zgromadzenia. O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy.
Beata z Starogard gdański napisał/a 27 lipca 2018:
Ukochana Martuniu, proszę o wyciągnięcie z nałogów moich synów, aby założyli szczęśliwe rodziny, znależli swoje miejsce na ziemi, dziękuję
wiesława z D G napisał/a 23 lipca 2018:
kochana siostro Marto proszę o zdrowie i pomyślną operacje syna uproś u Boga łaskę twoja wielbicielka kocham.
Barbara z koden napisał/a 19 lipca 2018:
Proszę o łaskę potomstwa dla Joanny i Artura.
Marta napisał/a 18 lipca 2018:
Błogosławiona Marto Wiecka proszę o potrzebne łaski Tobie wiadome dla Adriana .
Synowa napisał/a 17 lipca 2018:
Błogosławiona Marto, proszę o pomoc w bardzo trudnej sprawie rodzinnej. Zanieś me prośby przed Boży Tron. Pan Bóg jest miłością. Wiele błędów za nami, połącz rodzinę. Proszę o tę łaskę, aby dali nam znak, że im na nas zależy. By odrzucili agresję i wypominanie. Brakuje nam ich bardzo. Cierpimy. Spraw aby nas zaakceptowali i mnie i syna i wnuka i zrozumieli.
Ty wiesz napisał/a 16 lipca 2018:
Matuszko kochana pomóż w bardzo trudnej sytuacji rodzinnej. Pomóż uleczyć relacje rozbitej rodziny...
Jolanta z Wola napisał/a 13 lipca 2018:
Błogosławiona Marto Wiecka, w 15 rocznicę śmierci mojej ukochanej Babci Józefy wstaw się i wyproś Jej u Pana Boga łaskę Nieba oraz weź pod swoją opiekę całą moją rodzinę.
Marcin napisał/a 12 lipca 2018:
Proszę o łaskę przemiany i przylgnięcia całym sobą do Boga.
matka z o napisał/a 12 lipca 2018:
Błogosławiona Siostro Marto uproś u SERCA JEZUSA I MARYJ łaskę powrotu do zdrowia przywrócenie wzroku dla Marcina