Wirtualna świeca

Swieczka.gif

Podane niżej intencje są polecane za pośrednictwem bł. Siostry Marty Wieckiej podczas Nowenny, która odprawiana jest 30 dnia każdego miesiąca w Kaplicy Domu Prowincjalnego w Krakowie, przy ul. Warszawskiej 8. Nowenna rozpoczyna się zawsze o godz. 16:30, natomiast o godz. 17:00 sprawowana jest Eucharystia we wszystkich intencjach zanoszonych wcześniej podczas nabożeństwa.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
797 wpisów.
Ewa napisał/a 22 stycznia 2018:
Błogosławiona Siostro Marto, za Twoim pośrednictwem Bożemu Miłosierdziu polecamy Mariusza, który zagubił się w życiu niech Twoje wstawiennictwo wprowadzi go na właściwą drogę. Niech łaska skruchy przyprowadzi go do Boga i praktyk Religijnych.
Elzbieta napisał/a 21 stycznia 2018:
Prosze o potrzebne laski, przedluzenie umowy o prace, oBoze blogoslawienstwo, zdrowie duszy i ciala dla Elzbiety
Armelle Gaja napisał/a 12 stycznia 2018:
Błogosławiona Martusiu.Dziś 12 styczeń 2018 rocznicaTwoich urodzin dziękując Ci za Twoja pomoc i miłość proszę Pana Naszego o szybką TWOJĄ kanonizacje. NIE OPUSZCZAJ naszej rodziny tak ciężko doświadczonej na tej ziemi. gdzie pracowałeś az do ofiary życia.
Dorota napisał/a 12 stycznia 2018:
O zdrowie dla Doroty i całej rodziny.
Anna napisał/a 1 stycznia 2018:
Błogosławiona Marto Wiecka dopomóż mojemu bratu wyjść z nałogu i naprawić relacje rodzinne.
Halina napisał/a 31 grudnia 2017:
Błogosławiona siostro Marto, wstaw się u Boga Wszechmogącego za moją córką, która się pogubiła.
Dorota napisał/a 29 grudnia 2017:
Błogosławiona Siostro Marto, uproś łaskę zdrowia Stefanowi jeśli jest taka Wola Boża.
LUCYNA napisał/a 29 grudnia 2017:
KOCHANA MARTUSIU DZIĘKUJĘ CI ZA WSZYSTKIE ŁASKI JAKI OTRZYMAŁAM ZA TWOIM WSTAWIENNICTWEM . PROSZĘ CIĘ UPROŚ U PANA JEZUSA ŁASKĘ ZDROWIA DLA MOJEJ MAMY MARYSI PROSZĘ BŁAGAJ NIEUSTANNIE ZA MOJĄ MAMĄ. DZIĘKUJĘ.
Mirella napisał/a 22 grudnia 2017:
Proszę o modlitwę za mojego brata Rogera, który jest uzależniony od narkotyków. Dzisiaj jedzie po raz kolejny do Monaru, już kilka razy uciekał. Proszę o modlitwę o uzdrowienie jego duszy i ciała, proszę o modlitwę żeby Maryja otoczyła go opieką i rozerwała wszystkie więzy. Bóg zapłać za modlitwę.
beata napisał/a 21 grudnia 2017:
Błogosławiona Marto Wiecka, z całego serca i całej duszy, proszę naprostuj moje życie, napraw moje błędy, rozwiąż wszystkie kłopoty, przytul mnie , dziękuję za wszystko co dla mnie robisz
Twoja czcicielka napisał/a 9 grudnia 2017:
Błogosławiona Siostro Marto Wiecka, z całego serca za Twoim wstawiennictwem proszę Miłosiernego Boga o łaskę potomstwa dla mnie i mojego męża.
Elżbieta napisał/a 8 grudnia 2017:
Droga Marto Wiecka. Błagam Cię o błogosławieństwo Boże dla mojego syna podczas zdawania egzaminów oraz o zdrowie i wsparcie dla całej rodziny. Dziękuję za dobrą pracę dla syna oraz dotychczasowe opiekę i otrzymane łaski.
piotr napisał/a 4 grudnia 2017:
Siostro Marto proszę wstaw się u naszego Pana o łaskę zdrowia dla mojej żony Wioletty
Giuseppe napisał/a 2 grudnia 2017:
Preghiera x mia mamma salita in cielo (Anna).
KRYSTYNA napisał/a 30 listopada 2017:
KOCHANA SIOSTRO MARTO DZIEKUJE CI ZA OPIEKE I WSTAWIENNICTWO MODLITEWNE W TRUDNYCH SPRAWACH MOJEJ RODZINY I UZDROWIENIACH. PROSZE CIE O DALSZA OPIEKE POMOC I OREDOWNICTWO. WDZIECZNA TWOJA CZCICIELKA.