Wirtualna świeca

Swieczka.gif

Podane niżej intencje są polecane za pośrednictwem bł. Siostry Marty Wieckiej podczas Nowenny, która odprawiana jest 30 dnia każdego miesiąca w Kaplicy Domu Prowincjalnego w Krakowie, przy ul. Warszawskiej 8. Nowenna rozpoczyna się zawsze o godz. 16:30, natomiast o godz. 17:00 sprawowana jest Eucharystia we wszystkich intencjach zanoszonych wcześniej podczas nabożeństwa.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
1154 wpisy.
krystyna z Ruda Śląska napisał/a 29 listopada 2019:
Błogosławiona Siostro Marto dziękuję za Twoją pomoc i opiekę nad rodziną ,oraz polecam dalsze wstawiennictwo do Pana Boga dla mnie i całej rodziny o błogosławieństwo i miłosirdzie.
Dorota z Słubice napisał/a 29 listopada 2019:
.Błogosławiona Siostro Marto proszę uproś u Pana Boga łaskę uzdrowienia dla mnie i mojego tatusia, Stefana z ciężkiej choroby nowotworowej, jeśli to jest zgodne z Wolą Bożą. Prosi Dorota.
Janina z Kraków napisał/a 29 listopada 2019:
Błogosławiona Siostro Marto, polecam Twemu wstawiennictwu pewną rodzinę, która odeszła od praktyk religijnych, uproś im łaskę nawrócenia. Prosi zatroskana rodzina.
Kamil z Bielsko-Biała napisał/a 29 listopada 2019:
Możnemu wstawiennictwu Błogosławionej Siostry Marty Wieckiej polecam ciężko chorą moją mamusie prosząc o szczęśliwy przebieg operacji i łaskę powrotu do zdrowia oraz pełni sił.
J. z Głuchołazy napisał/a 28 listopada 2019:
Proszę, wyproś mi łaskę dokończenia szczęśliwie pewnej sprawy i o opamiętanie dla Bogdana
Ela napisał/a 27 listopada 2019:
Proszę Cię Marto Wiecka o pomoc w załatwieniu ważnej sprawy, o zdrowie dla moich dzieci i całej rodziny. Opiekuj się moimi dziećmi i wspieraj ich we wszystkich sprawach. Dziękuję za otrzymane łaski
Jadwiga napisał/a 21 listopada 2019:
Blogoslawinna siostro Marto proszę upros u Pana Boga łaskę uzdrowienia mnie z ciężkiej choroby, oraz łaskę pojednania w małżeństwie dla blizkich mi osob i podjęcia decyzji z wola Pana Boga.
Malgorzata z Antwerpia napisał/a 20 listopada 2019:
Siostro Marto, proszę upros łaskę dla dwojga młodych ludzi zaakceptowania, pokochania i zachowania przy życiu ich poczętego dziecka. Amen
Anna z Radom napisał/a 19 listopada 2019:
Sw Marto wstaw się do Pana Jezusa by uratował moje małżeństwo przed rozwodem i nawrócił mego męża Błagam św Marto
Stanisław napisał/a 11 listopada 2019:
Kochana Siostro Marto wyproś mi Łaskę Miłosierdzia Bożego za pośrednictwem Matki Przenajświętrzej u Pana Jezusa Chrystusa.
Jarosław z Czechowice-Dziedzice napisał/a 11 listopada 2019:
Błogosławiono Siostro Marto, proszę o łaskę mądrości, dojrzałości oraz dobrego postępowania dla mnie i mojego syna..., abyśmy dali radę w postępowaniu Sądowym, środowisku szkolnym! oraz rodzinnym , umieli w spokoju udowodnić nieprawdę i manipulację, która próbuje ograniczać kontakt i rozwój dziecka. Błogosławiono Marto, Ty pomogłaś i byłaś z nami.. , proszę bądź i teraz. Wspieraj mojego Filipa, aby mówił, to co widział, doświadczył oraz doznał, by ci którzy źle postępują doświadczyli łaski nawrócenia i umieli powiedzieć przepraszam.., Proszę o dalszą siłę w wychowaniu syna..,
Asia napisał/a 7 listopada 2019:
Błogosławiona Siostro Marto, prosze wymódl mi u Boga sprawę z Krzysztofem - Bogu wiadomą. Proszę Cię wymódl mi szczęśliwy i szybki przebieg sprawy moich zębów. Odpowiednich lekarzy, którzy będą narzędziami w ręku Boga. Z góry Ci dzękuję.
Joanna z Gdynia napisał/a 7 listopada 2019:
Proszę w dwóch intencjach: 1. Za sprawę z Krzysztofem (Bogu wiadomą). 2. Za skomplikowaną i długo nie rozwiązaną sprawę moich zębów. Aby Bóg to poprowadził szczęśliwie i szybko przez odpowiednich lekarzy - Jego,, narzędzia''.
Hanna z Nowa Wieś Wielka napisał/a 5 listopada 2019:
Proszę Blogosławiona Marto Wiecka o szybki powrót do zdrowia i sprawności dla mojego syna , o uzdrowienie mojej bratowej, o zdrowie i opiekę nad moją całą rodziną. Nie opuszczaj nas w naszych kłopotach.
Agnieszka napisał/a 30 października 2019:
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mojej mamy Wiesi aby choroba nowotworowa ustąpiła.