Wirtualna świeca

Swieczka.gif

Podane niżej intencje są polecane za pośrednictwem bł. Siostry Marty Wieckiej podczas Nowenny, która odprawiana jest 30 dnia każdego miesiąca w Kaplicy Domu Prowincjalnego w Krakowie, przy ul. Warszawskiej 8. Nowenna rozpoczyna się zawsze o godz. 16:30, natomiast o godz. 17:00 sprawowana jest Eucharystia we wszystkich intencjach zanoszonych wcześniej podczas nabożeństwa.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
1002 wpisy.
Magdalena z Wodzisław napisał/a 14 marca 2019:
Bł. Siostro Marto Wiecka do Ciebie uciekam się odkąd nosiłam pod sercem mojego obecnie już 9 letniego syna. Jestem w ogromnej potrzebie, mojemu małżeństwu grozi rozpad. Ocal proszę moją rodzinę.
Magdalena z Wodzisław napisał/a 14 marca 2019:
bł. Siostro Marto Wiecka do Ciebie uciekam się odkąd nosiłam pod sercem mojego obecnie już 9 letniego syna. Jestem w ogromnej potrzebie, mojemu małżeństwu grozi rozpad. Ocal proszę moją rodzinę.
Teresa z Wieś Najmusy napisał/a 13 marca 2019:
O zgodę w rodzinie iBłogoslawieństwo
Anna napisał/a 3 marca 2019:
proszę Cię Marto wstaw się za chorą ciocią Lusią, aby wyzdrowiała, dla mnie proszę o to bym wyzbyła się wszelkiej zazdrości. Dziękuję
matka z Polska napisał/a 1 marca 2019:
Kochana błogosławiona siostro Marto zanieś proszę przed Boży tron te prośby i wstaw się za nami w sprawie mojego syna o jego nawrócenie,Komunię św , spowiedż, o bożą żonę, tę którą Pan Jezus przygotował, o cud o miłość w naszej rodzinie, uzdrowienie relacji, o udaną operację kolana taty, o uwolnienie z wszelkich uzależnień w rodzinie, o jedność. Bóg zapłać mateczko.Kocham Cię
Krystyna napisał/a 27 lutego 2019:
Błogosławiona Marto opiekunko chorych! Proszę wstaw się u Pana o łaskę uzdrowienia dla Teresy i Małgorzaty.
Angelika z Elbląg napisał/a 26 lutego 2019:
Błogosławiona Marto, proszę o wstawiennictwo u Pana Boga w intencji zdrowia dla męża, dzieci, rodziców, brata i wszystkich bliskich. Pod Twoją opiekę oddaję moje zdrowie a zwłaszcza problem otyłości. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
Beata z Pomorskie napisał/a 26 lutego 2019:
Błogosławiona Marto Wiecka proszę o pomoc w moich problemach finansowych , o opiekę nad moimi dziećmi , nad moją rodziną , dziękuję
Jerzy napisał/a 26 lutego 2019:
Boże miłosierny, za wstawiennictwem Marty Wieckiej , proszę Cię o potrzebne łaski dla , oczekującej na operacje , mojej Szwagierki Teresy.
Elżbieta z Kraków napisał/a 22 lutego 2019:
Proszę Marto Wiecka o pomoc dla mojego syna w zdaniu egzaminów, o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla moich dzieci i całej rodziny. Dziękuję za otrzymane łaski i błagam nie opuszczaj nas w trudnych chwilach.
GRAŻYNA z KASZUBY napisał/a 20 lutego 2019:
BŁOGOSŁAWIONA SIOSTRO MARTO,PROSZĘ O WEWNĘTRZNY SPOKÓJ, ŁASKĘ PRZEMIANY , DOBRĄ SPOWIEDZ DLA SYNA . PROWADŻ , WSKAŻ, POMÓŻ ODNALEŻĆ MIŁOŚĆ. PROSI ZATROSKANA MATKA.
Jan napisał/a 17 lutego 2019:
Proszę o modlitwę w intencji związku pomiędzy synem Łukaszem a Tamarą. Oraz błogosławieństwo miłości dla obojga.
Jolanta z Wola napisał/a 9 lutego 2019:
Matuszko kochana, wyproś łaskę Nieba dla Albinki która umarła wczoraj. Miej Ją w opiece i Jej Rodzinę. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj Jej świeci na wieki wieków. Amen.
Danuta z Malbork napisał/a 8 lutego 2019:
Błogosławiona Marto Wiecka proszę Cię o wstawiennictwo do Pana Boga o łaskę zdrowia dla mojej małej wnusi chorej na łysienie plackowate proszę pomóż mi wymodlić tą łaskę
Małgorzata z Zielona Góra napisał/a 8 lutego 2019:
Bł. Marto uproś u Boga łaskę powrotu do zdrowia po przebytej operacji dla Reginy i dla mnie