Wirtualna świeca

Swieczka.gif

Podane niżej intencje są polecane za pośrednictwem bł. Siostry Marty Wieckiej podczas Nowenny, która odprawiana jest 30 dnia każdego miesiąca w Kaplicy Domu Prowincjalnego w Krakowie, przy ul. Warszawskiej 8. Nowenna rozpoczyna się zawsze o godz. 16:30, natomiast o godz. 17:00 sprawowana jest Eucharystia we wszystkich intencjach zanoszonych wcześniej podczas nabożeństwa.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
1128 wpisów.
Janka napisał/a 26 października 2019:
Twemu kochającemu sercu siostro Marto polecam moje"nowe córki" moje synowe. Proszę o dar zdrowia dla Klaudii i Joanny oraz miłość i zgodę w ich małżeństwach. Wspieraj Asię przy narodzinach jej pierwszego dzieciątka oraz wyproś łaskę macierzyństwa dla Klaudii. Wiem że Twoje dobre serce może wyjednać u Boga każdy cud, czego sama doświadczyłam
Janina z KOLONIA OSTROWICKA napisał/a 26 października 2019:
Kochana siostrzyczko wstaw się proszę za moją córką Natalką o dar zdrowia dla niej, aby znów mogła być matką.
Janina z KOLONIA OSTROWICKA napisał/a 26 października 2019:
Kochana siostrzyczko wstaw się proszę za moją córką Natalką o dar zdrowia dla niej, aby znów mogła być matką.
Jolanta z Głuchołazy napisał/a 22 października 2019:
Mateńko, weź w opiekę Bogdana
Grazyna z Pruszcz Gdański napisał/a 19 października 2019:
Dziekuje za moje dzieci i prosze o opieke nad nimi
Jolanta z Głuchołazy napisał/a 15 października 2019:
O Boże błogosławieństwo dla Jadwigi
Dorota napisał/a 13 października 2019:
Siostro Marto proszę uproś mi dobrego męża
Dorota napisał/a 13 października 2019:
Proszę o uzdrowienie rodziców Danuty i Jana z chorób nowotworowych oraz o zdrowie dla mojej siostry Anety i brata Pawła a także dziadka
Ania napisał/a 11 października 2019:
Błogosławiona Marto, proszę uproś łaskę wiary dla Magdaleny, powodzenie na studiach, przyjaciół i dobrego męża, radość życia
Milena z Warszawa napisał/a 6 października 2019:
Siostro Marto, z pokorą i ufnością proszę Cię o wstawiennictwo w intencji uzdrowienia z choroby i o przyjęcie tego cierpienia z postawą Bogu oddającą chwałę.
Maria z Kraków napisał/a 29 września 2019:
Błogosławiona Siostro Marto, polecam Twemu wstawiennictwu u Boga dręczonego przez szatana Marka, który sam prosi o modlitwę i łaskę wyzwolenia.
Janina z Kraków napisał/a 29 września 2019:
Błogosławiona Siostro Marto, proszę cię uproś u Wszechmogącego Boga łaskę uzdrowienia i wyleczenie z poważnej choroby dla Władysława, aby mógł dalej cieszyć się pełnią życia jeśli jest taka Wola Boża.
Katarzyna z Kraków napisał/a 29 września 2019:
Możnemu wstawiennictwu Błogosławionej Siostry Marty, polecamy Kasie prosząc o szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla dziecka oraz rodziny.
Jsdzia napisał/a 29 września 2019:
Blogoslawiona Marto Wiecka Wypros Łaskę dla mojej rodziny,która po nagłym odejsciu bardzo bliskiej osoby nie umie uporać się ze smutkiem bólem. Wyjednaj dla nich siłę i zdrowie oraz potrzebne Łaski.
Jadwiga napisał/a 23 września 2019:
Blogoslawiona Marto Wiecka. Proszę Wypros Łaskę wyzdrowienia dla mnie oraz Opiekę Boża, zdrowie i potrzebne Łaski dla mojej córki z mężem , męża i całej rodziny.