Wirtualna świeca

Swieczka.gif

Podane niżej intencje są polecane za pośrednictwem bł. Siostry Marty Wieckiej podczas Nowenny, która odprawiana jest 30 dnia każdego miesiąca w Kaplicy Domu Prowincjalnego w Krakowie, przy ul. Warszawskiej 8. Nowenna rozpoczyna się zawsze o godz. 16:30, natomiast o godz. 17:00 sprawowana jest Eucharystia we wszystkich intencjach zanoszonych wcześniej podczas nabożeństwa.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
1093 wpisy.
Marta z Gdańsk napisał/a 3 września 2019:
Błogosławiona Marto, z całego serca proszę Cię o łaskę, aby mój Tata wygrał walkę z alkoholizmem, proszę otocz go opieka.
Katarzyna z Elblag napisał/a 29 sierpnia 2019:
Blogoslawiona Marto,wstawiaj sie za mna u Boga o uleczenie mnie,o opieke nad rodzina.
Jadwiga napisał/a 29 sierpnia 2019:
Swieta Marto Wiecka. Proszę uprosię Łaskę u Boga uleczenia mnie , oraz dla moich najbliższych Łaskę Błogosławieństwa Bożego i wszelkie potrzebne Łaski.
Janina z Kraków napisał/a 29 sierpnia 2019:
Błogosławiona Siostro Marto, Twemu możnemu wstawiennictwu polecam ciężko chorego Stefana, uproś mu łaskę cierpliwości w chorobie i jeżeli jest taka Wola Boża to łaskę powrotu do zdrowia.
Agnieszka napisał/a 28 sierpnia 2019:
Błogosławiona Siostro Marto! Otocz opieką w niebie mojego brata Romka.
Elżbieta z Zielona Góra napisał/a 21 sierpnia 2019:
Błogosławiona Siostro Marto, moja Patronko, proszę Cię, byś uprosiła u Boga szczęśliwy przebieg operacji dla Mamy Marty. Proszę również o szybki powrót do zdrowia oraz ukochanych dzieci i wnuków.
Malgorzata z Wrocław napisał/a 20 sierpnia 2019:
Błogosławiona Marto, proszę Cię o wyproszenie mi u Boga łaski uzdrowienia fizycznego z chorób, które nękają mnie i moją Mamę. Bardzo Cię proszę o orędowanie w niebie za nami. Powierzam się twojej opiece, droga Siostro.
Anna z Kościerzyna napisał/a 19 sierpnia 2019:
Błogosławiona Marto, proszę Cie naucz mnie pielęgniarstwa, abym była dobrą pielęgniarką tak jak TY 🙂 wejdź we wszystkie trudne relacje panujące na naszym oddziale.
Marcin z Pelikan napisał/a 12 sierpnia 2019:
Proszę o wszystkie potrzebne łaski i o opiekę Maryi dla tych, którzy w tym roku zostali przyjęci do seminarium - aby naśladując bł. Martę Wiecką, nieśli światu Chrystusa.
Monika z Bydgoszcz napisał/a 11 sierpnia 2019:
Droga Siostro Marto, błagam Cię o cud uzdrowienia i o życie dla mojego agonalnie chorego pupila :(( Spraw aby stał się cud.
Agnieszka z Nowy Tomyśl napisał/a 10 sierpnia 2019:
Kochana Siostro Marto! Proszę Cię o wyproszenie łaski zdrowia dla mojego brata Romka. Otocz go opieką.
Jadzia napisał/a 30 lipca 2019:
Kochana Święta Marto Wiecka. Proszę uprosię mi łaskę wyzdrowienia Ty wiesz oraz łaskę zdrowia dla całej rodziny. Bardzo dziękuję.
Magdalena napisał/a 30 lipca 2019:
Błogosławiona Siostro Marto! Proszę aby mój narzeczony jeszcze raz przemyślał swoją postawę która doprowadziła do odwołania zaręczyn i przeprosił mnie za wszystko oraz za to że byłam ofiarą pomówień w jego rodzinie a on się temu nie chciał stanowczo przeciwwstawić. Jestem teraz sama i nieszczęśliwa pomimo tego że latami lojalnie go wspierałam i zawsze przy nim byłam. Siostro Marto, natchnij go do nawiązania kontaktu ze mną, proszę!
Ada napisał/a 30 lipca 2019:
Błogosławiona Siostro Marto, od tylu lat wspierasz mnie swoim wstawiennictwem! Dziękując Ci za łaski, które dla mnie wyprosiłaś, w tym za małżeństwo, ośmielam się prosić o wstawiennictwo, żebyśmy z mężem zostali rodzicami. Mateczko, pomóż nam, proszę.
Maria z Jaworzno napisał/a 30 lipca 2019:
Błogosławiona Marto! proszę Cię o wstawiennictwo przed Bogiem za moim synem Tomaszem. Proszę dla niego o gorliwą wiarę.