Wirtualna świeca

Swieczka.gif

Podane niżej intencje są polecane za pośrednictwem bł. Siostry Marty Wieckiej podczas Nowenny, która odprawiana jest 30 dnia każdego miesiąca w Kaplicy Domu Prowincjalnego w Krakowie, przy ul. Warszawskiej 8. Nowenna rozpoczyna się zawsze o godz. 16:30, natomiast o godz. 17:00 sprawowana jest Eucharystia we wszystkich intencjach zanoszonych wcześniej podczas nabożeństwa.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
899 wpisów.
Natalia z Kraków napisał/a 29 sierpnia 2018:
Błogosławiona Siostro Marto, uproś laskę szczęśliwego przebiegu operacji dla mojej wnuczki.
Natalia z Kraków napisał/a 29 sierpnia 2018:
Błogosławiona Siostro Marto, uproś laskę szczęśliwego przebiegu operacji dla Natali
Beata z Szwajcaria napisał/a 23 sierpnia 2018:
Blogoslawiona Marto Wiecka, pomoz mi przetrwac ten trudny okres dla mnie,wstaw sie do Boga za mna abym znalazla prace tu na obczyznie.
Jola z Śląsk napisał/a 22 sierpnia 2018:
Proszę o modlitwę w Bogu znanych intencjach
Maria z Nowy Jork, Manhattan napisał/a 22 sierpnia 2018:
Blogoslawiona Siostro Marto , prosze o wstawiennictwo u Tronu - Boga Najwyzszego- za wszystkich bezdomnych na swiecie, a szczegolnie na Manhattanie, aby godnosc ubogiego czlowieka nie byla zniewazana.
Maria z Nowy Jork, Manhattan napisał/a 22 sierpnia 2018:
Boze Milosierny - prosze ,wysluchaj mej prosby za wstawiennictwem Blogoslawionej Marty Wieckiej - o jednosc Kosciola Katolickiego, Swiatlo Ducha Swietego dla Papieza Franciszka, aby byl wierny Chrystusowi. Prosze rowniez o uzdrowienie Duszy i ciala mego syna Pawla Piotra. AMEN.
Jerzy z Bzesko napisał/a 17 sierpnia 2018:
Polecam Twojej opiece Ks. Norberta i moją żonę Krystynę w ich podróży po Ukrainie
Dorota z Śląsk napisał/a 3 sierpnia 2018:
Błogosławiona Marto, tyle już próśb, tyle błagań... nie jestem godna aby Cię prosić o wstawiennictwo. Wysłuchaj mnie proszę i napraw to co z mężem zaniedbaliśmy. Proszę aby nasz syn Tomasz wrócił do wiary. I my też. Lata mijały a my zgubiliśmy to -co najważniejsze w życiu: wiarę. Proszę o łaskę dobrej żony dla syna. Aby założył Rodzinę, nie był sam. Proszę o opiekę nad całą moją Rodziną. Błogosławiona Marto Wiecka módl się za nami i pomóż nam się podźwignąć.
Zuzanna napisał/a 30 lipca 2018:
Prosze Cie Marto o zdrowie,błogosławieństwo w zyciu osobistym i w pracy dla córki i dla mnie oraz nawrócenie dla T omasza
Zuzanna napisał/a 30 lipca 2018:
Proszę Cię Marto o zdrowie,błogosławieństwo w życiu osobistym i w pracy dla córki i dla mnie oraz nawrócenie Tomasza
Urszula napisał/a 30 lipca 2018:
Proszę Cię, błogosławiona Marto, o miłość i zrozumienie w rodzinie; abym podołała wyzwaniom w nowej pracy; o łaskę wybaczenia; o wewnętrzny spokój.
Jolanta z Wola napisał/a 29 lipca 2018:
Błogosławiona Marto, Matuszko kochana. Wstaw się u Boga, zanieś Jemu moją prośbę o łaskę zdrowia dla mojej mamy Wiktorii i rodziców mojego męża. Proszę o pokierowanie naszymi działaniami. Postaw na naszej drodze pomocnych, dobrych ludzi, którzy nam pomogą w pomocy dla mamy. Proszę o łaskę zdrowia dla nas abyśmy mogli podołać nowym zadaniom. Czuwaj nad mamą, sierotą wojenną- wychowanką Twojego zgromadzenia. O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy.
Beata z Starogard gdański napisał/a 27 lipca 2018:
Ukochana Martuniu, proszę o wyciągnięcie z nałogów moich synów, aby założyli szczęśliwe rodziny, znależli swoje miejsce na ziemi, dziękuję
wiesława z D G napisał/a 23 lipca 2018:
kochana siostro Marto proszę o zdrowie i pomyślną operacje syna uproś u Boga łaskę twoja wielbicielka kocham.
Barbara z koden napisał/a 19 lipca 2018:
Proszę o łaskę potomstwa dla Joanny i Artura.