Wirtualna świeca

Swieczka.gif

Podane niżej intencje są polecane za pośrednictwem bł. Siostry Marty Wieckiej podczas Nowenny, która odprawiana jest 30 dnia każdego miesiąca w Kaplicy Domu Prowincjalnego w Krakowie, przy ul. Warszawskiej 8. Nowenna rozpoczyna się zawsze o godz. 16:30, natomiast o godz. 17:00 sprawowana jest Eucharystia we wszystkich intencjach zanoszonych wcześniej podczas nabożeństwa.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
1128 wpisów.
Asia napisał/a 7 listopada 2019:
Błogosławiona Siostro Marto, prosze wymódl mi u Boga sprawę z Krzysztofem - Bogu wiadomą. Proszę Cię wymódl mi szczęśliwy i szybki przebieg sprawy moich zębów. Odpowiednich lekarzy, którzy będą narzędziami w ręku Boga. Z góry Ci dzękuję.
Joanna z Gdynia napisał/a 7 listopada 2019:
Proszę w dwóch intencjach: 1. Za sprawę z Krzysztofem (Bogu wiadomą). 2. Za skomplikowaną i długo nie rozwiązaną sprawę moich zębów. Aby Bóg to poprowadził szczęśliwie i szybko przez odpowiednich lekarzy - Jego,, narzędzia''.
Hanna z Nowa Wieś Wielka napisał/a 5 listopada 2019:
Proszę Blogosławiona Marto Wiecka o szybki powrót do zdrowia i sprawności dla mojego syna , o uzdrowienie mojej bratowej, o zdrowie i opiekę nad moją całą rodziną. Nie opuszczaj nas w naszych kłopotach.
Agnieszka napisał/a 30 października 2019:
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mojej mamy Wiesi aby choroba nowotworowa ustąpiła.
Maria z Kraków napisał/a 30 października 2019:
Błogosławiona Siostro Marto, z głęboką wiarą i ufnością polecam twemu możnemu wstawiennictwu Weronikę, młodą dziewczynę, która boryka się ze stanem depresyjnym, uproś jej łaskę zdrowia jeżeli jest taka Wola Boża.
Janina z Słubice napisał/a 30 października 2019:
Błogosławiona Siostro Marto, Twemu możnemu wstawiennictwu polecam Władysława, który boryka się z nałogiem alkoholowym uproś mu łaskę powrotu do normalnego życia w rodzinie. Prosi zatroskana Rodzina.
Elżbieta napisał/a 29 października 2019:
Proszę Marto Wiecka o uzdrowienie mojego syna ze strasznej choroby, o zdrowie i opiekę nad moimi dziećmi i całą rodziną. Nie opuszczaj nas w naszych kłopotach.
Zbigniew z Gdańsk napisał/a 29 października 2019:
Błogosławiona Siostro Marto, za Twoim pośrednictwem proszę Cię o pomyślne rozwiązanie trudnej sytuacji życiowej Danuty.
Zbigniew z Gdańsk napisał/a 29 października 2019:
Błogosławiona Siostro Marto, za Twoim pośrednictwem proszę Cię o pomyślne rozwiązanie trudnej sytuacji życiowej Danuty.
Jadwiga napisał/a 29 października 2019:
S.Marto Wiecha proszę upros łaskę u Boga o uzdrowienie mnie z ciężkiej choroby. Zdrowie i potrzebne Łaski dla córki z mężem, mojemu mężowi oraz najbliższym .Uprosię siłę do zniesienia bólu po stracie kogoś bliskiego dla siostry i jej dzirci
Kasia z Kielce napisał/a 28 października 2019:
Przez Twoje wstawiennictwo prosze Siostro Marto o zdrowie dla Gosi i jej nienarodzonego dziecka. Uproś jej upragniony dar macierzyństwa błagam Cię siostro Marto.
Czesława z Gdańsk napisał/a 28 października 2019:
Błogosławiona Siostro Marto,Twemu możnemu wstawiennictwu polecam ciężko chorego, młodego człowieka 32 lata. Uproś mu łaskę zdrowia jeżeli to zgadza się z Wolą Bożą.
Janina z Kraków napisał/a 28 października 2019:
Błogosławiona Siostro Marto uproś łaskę zdrowia dla ciężko chorego Władysława jeżeli jest taka Wola Boża.
Stanisław napisał/a 27 października 2019:
Siostro Marto proszę Cię ołaskę Ducha Św. o umocnienie wiary dla córki Katarzyny i jej rodziny .
Stanisław napisał/a 27 października 2019:
Siostro Marto Wiecka proszę Cię o wstawiennictwo w sprawie pozytywnego roztrzygniecia sprawy spadkowej.