Wirtualna świeca

Swieczka.gif

Podane niżej intencje są polecane za pośrednictwem bł. Siostry Marty Wieckiej podczas Nowenny, która odprawiana jest 30 dnia każdego miesiąca w Kaplicy Domu Prowincjalnego w Krakowie, przy ul. Warszawskiej 8. Nowenna rozpoczyna się zawsze o godz. 16:30, natomiast o godz. 17:00 sprawowana jest Eucharystia we wszystkich intencjach zanoszonych wcześniej podczas nabożeństwa.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
1154 wpisy.
Alejandro z España napisał/a 5 stycznia 2020:
Por la pronta recuperación de mi padre , por mi familia y mis estudios.
Mariusz z Horodło napisał/a 4 stycznia 2020:
Błogosławiona Siostro Marto, wypraszaj łaskę uzdrowienia dla Pawła. Prosi Twój czciciel.
ja z Warszawa napisał/a 30 grudnia 2019:
Siostro Marto Wiecka, błagam Cię o całkowite i trwałe ponaddanturalne uzdrowienie mnie z hirsutyzmu a także proszę o pełne i trwałe uzdrowienie z licznych problemów stomatologicznych, które mam. Dziękuję z całego serca za Twoje Siostro Marto Wieka, przemożne wstawiennictwo u Boga Ojca w Niebie .
kobietka z Warszawa napisał/a 30 grudnia 2019:
Proszę o ślub kościelny i szybkie założenie rodziny z Pawłem, o narodziny dzieci, jeśli taka jest Wola Boża. Amen.
K. z Warszawa napisał/a 30 grudnia 2019:
Błogosławiono Marto Wiecka. Proszę Cię z całego serca: 1. O pomnożenie moich finansów, o sukcesy w pracy, o nowe zlecenia i klientów 2. O Dar/ talent na którym mogłabym dobrze zarabiać i który byłby doceniany przez klientów. 3. Proszę o jasny i wyraźny znak odnośnie Pawła i znajomości z nim. Dziękuję za Twoje cuda, łaski, za Twoje Błogosławiona Marto Wiecka wstawiennictwo. Amen.
Janina z Kraków napisał/a 30 grudnia 2019:
Błogosławiona Siostro Marto, Twemu możnemu wstawiennictwu polecam Pawła uproś mu łaskę powrotu na drogę kapłaństwa, którą zagubił.
Elżbieta napisał/a 30 grudnia 2019:
Kochana Marto Wiecka. Proszę Cię o pomoc dla mojego niepełnosprawnego syna. Aby znalazł prawdziwych przyjaciół , aby już nigdy nie był samotny i odzyskał radość życia . Proszę Cie o zdrowie, opiekę i wsparcie w ważnych sprawach dla moich dzieci i całej naszej rodziny . Dziękuję za otrzymane łaski i opiekę.
Jadwiga napisał/a 28 grudnia 2019:
Blogoslawiona Siostro Marto Wiecka dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o uproszenie laski wyzdrowienia z choroby nowotworowej i ustapienia dolegliwości bolowych .Upros łaskę dla najbliższych mi osób opieki Bozej, szczęśliwej podróży, bezpiecznego lotu szczęśliwego i w zdrowiu pobytu na urlopie w lutym, oraz szczęśliwego , bezpiecznego i w zdrowiu powrotu.
Mirka z Poznan napisał/a 24 grudnia 2019:
Dziekuje za opiekę i prowadzenie... dziekuje za pomoc w realizacji postawionego celu. Prowadź Droga dobrych wyborów. Otocz opieka i wspomóż Kasie. Ufam
Alina z Jeziorzany napisał/a 16 grudnia 2019:
Błogosławiona Siostro Marto, z głęboką wiarą i ufnością polecam twemu możnemu wstawiennictwu męża Tadeusza, po udarze mózgu i który boryka się ze stanem depresyjnym, uproś mu łaskę zdrowia jeżeli jest taka Wola Boża.
Darek z Lublin napisał/a 12 grudnia 2019:
Błagam o pomoc w wyjściu z beznadziejnej prawnej i finansowej.
Joanna napisał/a 7 grudnia 2019:
Dziękuję za wszystkie łaski wyproszone za wstawiennictwem Błogosławionej Marty Wieckiej, proszę o wstawiennictwo o błogosławieństwo dla całej rodziny na Nowy Rok, w tym dla męża o znalezienie pracy
Magda z Helmond napisał/a 30 listopada 2019:
Prosze o wstawiennictwo o pomoc w znalezieniu nowej pracy i o zdrowie dla mojej mamy.
Katarzyna z Elbląg napisał/a 29 listopada 2019:
Droga siostro Marto,upros laske uleczenia Leny z nowotworu. Ona bardzo ufa Bogu i Tobie.Teraz ma nawrot choroby.Pamietaj tez o mnie i mojej rodzinie.
krystyna z Ruda Śląska napisał/a 29 listopada 2019:
Błogosławiona Siostro Marto dziękuję za otrzymane łaski i proszę o dalsze wstawiennictwo do Pana Boga dla całej rodziny o błogosławieństwo i miłosierdzie.