Wirtualna świeca

Swieczka.gif

Podane niżej intencje są polecane za pośrednictwem bł. Siostry Marty Wieckiej podczas Nowenny, która odprawiana jest 30 dnia każdego miesiąca w Kaplicy Domu Prowincjalnego w Krakowie, przy ul. Warszawskiej 8. Nowenna rozpoczyna się zawsze o godz. 16:30, natomiast o godz. 17:00 sprawowana jest Eucharystia we wszystkich intencjach zanoszonych wcześniej podczas nabożeństwa.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
1057 wpisów.
Dagmara z Reda napisał/a 11 lipca 2019:
Proszę o Niebo dla moich Rodziców.O łaskę spowiedzi dla brata i sakrament bierzmowania.O uwolnienie nas od pomówień i plotek.Zdrowie i stała pracę,Za wszystko w życiu dziekuję Ci Ojcze.
Darek z Lublin napisał/a 9 lipca 2019:
Błogosławiona Marto, wesprzyj nas swoim wstawiennictwem, aby moje drogi stały się proste i bym nie stracił wiary! Dopomóż naszej rodzinie, by wyszła z beznadziejnej sytuacji finansowej, byśmy mogli pielgrzymować do Świętych miejsc dziękując Panu Bogu za otrzymane łaski!
Wojciech z Katowice napisał/a 7 lipca 2019:
Proszę o nawrócenie pewnej osoby.
Malgorzata z Dzierzoniow napisał/a 2 lipca 2019:
Prosze o zdrowie i o uzdrowienie relacji w rodzinie .chwala Panu
IZA z BARWICE napisał/a 1 lipca 2019:
Błagam o uzdrowienie mojego synka! O zdrowie dla moich najbliższych! Bóg zapłać! Panie Jezu - Ty się tym zajmij! JEZU UFAM TOBIE!
Jadwiga z Słubice napisał/a 30 czerwca 2019:
Możnemu wstawiennictwu Błogosławionej Siostry Marty, polecam rodzinę Joanny. Uproś im łaskę umocnienia w wierze i pogłębienia życia wiarą.
Siostry Miłosierdzia z Kraków napisał/a 30 czerwca 2019:
Błogosławiona Siostro Marto, dziękujemy Ci za uproszenie łaski szczęśliwego przebiegu operacji naszej Matki Generalnej i prosimy by Wszechmogący Bóg wysłuchał naszej pokornej modlitwy za Twoim pośrednictwem i obdarzył Matkę łaską powrotu do zdrowia oraz pełni sił, by mogła nadal służyć Zgromadzeniu i Ubogim.
Joanna z Poznań napisał/a 30 czerwca 2019:
Błagam o zdrowie naszej Martuś najukochanszej i jedynej wnuczki
Jadwiga napisał/a 29 czerwca 2019:
Proszę Święta Marto Wiecka o zdrowie łaskę pojednania z Bogiem dla mojego męża o łaskę nawrócenia i pojednania z Bogiem dla brata , brataneka, Ani i całej mojej rodziny.Dziękuję bardzo.
Jadwiga napisał/a 29 czerwca 2019:
Proszę Cię Święta Marto Wiecka.Dobrrj o zdrowie ,opiekę Boża w codziennym życiu, spełnienie planów życiowych dla córki i jej męża.
Jadwiga z Tarnowskie Góry napisał/a 29 czerwca 2019:
Własną intencją o uzdrowieni z choroby nowotworowej nastąpiła wznowa i rosiem, oraz innych chorob jakie mi dokuczają. Bardzo proszę Święta Marte Wiecka.Dobrrj.
Elżbieta napisał/a 28 czerwca 2019:
Proszę Cię Marto Wiecka o zdrowie , błogosławieństwo w pracy i nauce dla moich synów. Wspieraj ich podczas egzaminów i w codziennej pracy.Opiekuj się proszę kochana Marto całą naszą rodziną . Dziękuję za otrzymane łaski.
Beata z Pomorskie napisał/a 28 czerwca 2019:
Błogosławiona Martunio bardzo proszę pomóż mi w moich kłopotach ty mnie znasz i zawsze pomagasz za co dziękuję, proszę pomóż mi
Katarzyna z Elblag napisał/a 27 czerwca 2019:
Droga Marto,mam powazny problem kobiecy. Pomoz mi,prosze,i upros mi laske uzdrowienia u Boga. Boje sie operacji i potrzebuje mnie niepelnosprawna corka . Opiekuj sie moja rodzina i wypros potrzebne mam laski.
Wieslaw z Warszawa napisał/a 25 czerwca 2019:
Matuszka wspomoz mnie od walki ze wsciekla siostra i jej atakami .brak zupelny porozumienia.