Wirtualna świeca

Swieczka.gif

Podane niżej intencje są polecane za pośrednictwem bł. Siostry Marty Wieckiej podczas Nowenny, która odprawiana jest 30 dnia każdego miesiąca w Kaplicy Domu Prowincjalnego w Krakowie, przy ul. Warszawskiej 8. Nowenna rozpoczyna się zawsze o godz. 16:30, natomiast o godz. 17:00 sprawowana jest Eucharystia we wszystkich intencjach zanoszonych wcześniej podczas nabożeństwa.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
1093 wpisy.
Олена napisał/a 10 maja 2015:
Дорога Марто, моя добра помічнице, дякую Тобі за всі ласки, які подав мені Ісус через твоі молитви! Дуже Тебе люблю, Ти завжди в моєму серці!
Bogumiła napisał/a 10 maja 2015:
Błogosławiona Śiostro Marto proszę Cie o łaskę dla moich dzieci żeby sie pogodziły o pogłebienie wiary mojego syna i córki
brygida napisał/a 10 maja 2015:
Siostro Marto prosze o wstawiennictwo u Boga za całą moją rodzine a wszczególnosci o pogłebienie wiary dla mojego syna Romans
Ewa napisał/a 4 maja 2015:
Błogosławiona Marto! Proszę cię o nawrócenie mojej córki Katarzyny.
krysia napisał/a 3 maja 2015:
Blogoslawiona Marto prosze Cie o nawrocenie mojej corki ,prosze o dobrych ludzi na swojej drodze zycia.
Teresa napisał/a 3 maja 2015:
Błogosławiona siostro Marto uproś łaskę nawrócenia dla Radosława
Moniks napisał/a 30 kwietnia 2015:
Proszę o uzdrowienie mojej mamy z nowotworu płuc.
Ania napisał/a 30 kwietnia 2015:
Droga Marto weź pod swoją opiekę mojego dziadka ,który leży od 3 tygodni w szpitalu w śpiączce. Proszę Cię o uzdrowienie dla niego abym mogła się jeszcze z nim zobaczyć i porozmawiać. Jest mi bardzo potrzebny.
Ania napisał/a 30 kwietnia 2015:
Droga Marto weź pod swoją opiekę mojego dziadka ,który leży od 3 tygodni w szpitalu w śpiączce. Proszę Cię o uzdrowienie dla niego abym mogła się jeszcze z nim zobaczyć i porozmawiać. Jest mi bardzo potrzebny.
Anna napisał/a 30 kwietnia 2015:
Błogosławiona Marto proszę Cię o zdrowie dla mojej Mamy, aby mogła normalnie funkcjonować. Proszę Cię bardzo o łaskę uzdrowienia ma bardzo ciężko w życiu dla innych zrobi wszystko a sama bardzo cierpi.
Ania napisał/a 30 kwietnia 2015:
Błogosławiona Marto błagam Cię o łaskę uzdrowienia mnie z choroby. Aby lekarze w końcu znalezli przyczynę i mogli mnie wyleczyć. Mam dwójkę malutkich dzieci nie mogę pozwolić na to aby jeszcze mną musiano się zajmować. Proszę wstaw się za mną Błogosławiona Marto u Naszego Pana Jezusa Chrystusa.
Elżbieta napisał/a 29 kwietnia 2015:
BŁogosławiona Siostro Marto,powierzam Twojej opiece córkę Bożenę i proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga w wiadomej intencji.
Irena napisał/a 29 kwietnia 2015:
Błogosławiona Siostro Marto, uproś łaskę nawrócenia z nałogu alkoholowego dla Władysława.
Magda napisał/a 29 kwietnia 2015:
Błogosławiona Siostro Marto, Twojej szczególnej opiece polecam Marcela, który przyjął Sakrament bierzmowania, uproś mu łaskę wzrastania w dojrzałości chrześcijańskiej. Prosi zatroskana matka.
Magda napisał/a 29 kwietnia 2015:
Błogosławiona Siostro Marto, Twojej szczególnej opiece polecam Marcela, który przyjął Sakrament bierzmowania, uproś mu łaskę wzrastania w dojrzałości chrześcijańskie.