Wirtualna świeca

Swieczka.gif

Podane niżej intencje są polecane za pośrednictwem bł. Siostry Marty Wieckiej podczas Nowenny, która odprawiana jest 30 dnia każdego miesiąca w Kaplicy Domu Prowincjalnego w Krakowie, przy ul. Warszawskiej 8. Nowenna rozpoczyna się zawsze o godz. 16:30, natomiast o godz. 17:00 sprawowana jest Eucharystia we wszystkich intencjach zanoszonych wcześniej podczas nabożeństwa.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
1093 wpisy.
Halina napisał/a 22 października 2015:
Błogosławiona Siostro Marto, wstaw się u Boga za mężem mojej siostry i uproś mu łaskę żywej wiary, szczerej spowiedzi i powrotu do rodziny.
Wiola napisał/a 22 października 2015:
Proszę o łaskę, aby Damian mnie pokochał i żebyśmy byli razem. Damian jest moim kolegą z pracy. Obydwoje jesteśmy sami.
Gizela napisał/a 18 października 2015:
Kochana bł Martuniu bardzo proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga w mojej sprawie , uproś proszę o światło Ducha Świętego i pomnożenie wiary i podziękuj Panu za tak liczne łaski , które otrzymałam
wiesława napisał/a 17 października 2015:
Błogosławiona Siostro Marto dziękuje że wysłuchałaś moich błagań proszę o dalszą opiekę o wstawiennictwo u Pana Boga.Bóg zapłać.
Mirkaa napisał/a 17 października 2015:
Pomóż ,wesprzyj.........
Anna napisał/a 16 października 2015:
Martuchno kochana proszę pomóż Kamilowi w jego chorobie, daj im siły na zwyciężenie i spraw aby wszystko wróciło do normy. Dziękuję za wszystko
KRYSTYNA napisał/a 15 października 2015:
Kochana S.MARTO dziękuje Ci za dotychczasowe wstawiennictwa.Proszę Cię uproś u Wszechmogącego Ojca łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej mojej mamy i mnie. Proszę o wstawiennictwo o zdrowie,miłość i świętość w rodzinie. Proszę również za dusze zmarłych z rodzin i Dzieci Nienarodzone.
m napisał/a 12 października 2015:
Szczęść Boże, proszę o uzdrowienie fizyczne duchowe psychiczne nawrócenie, Zbawienie, Boże Błogosławieństwa cuda, stałą pracę, złamanie przekleństw Ducha sw Przenajsw Krew Pana Jezusa Pokoj na swiecie nawrocenie i zbawienie dla ludzi Bóg zaplac Magdalena
Grażyna napisał/a 7 października 2015:
Proszę o nawrócenie i ułożenie sobie drogi życia dla syna Kamila
Krystyna napisał/a 7 października 2015:
Błogosławiona Siostro Marto, uproś u Wszechmogącego Boga łaskę szczęśliwego przebiegu operacji neurologicznej u mojej 26 letniej córki. Niech Twoje orędownictwo sprawi, że powróci do zdrowia. Prosi zatroskana matka.
Anna napisał/a 2 października 2015:
Martuchno dziękuję za pomoc.
Barbara napisał/a 30 września 2015:
Siostro Marto wstaw się do Boga za mną i moją rodziną o oddalenie złego od mojej rodziny przytul nas do Najswiętszego Serca Pana Jezusa i Maryji.
Barbara napisał/a 30 września 2015:
Siostro Marto, wyproś łaskę nawrócenia i spowiedzi i pragnienie przyjmowania Pana Jezusa do serca dla męża Zbyszka i córki Agnieszki jak najczęściej.
Wanda napisał/a 29 września 2015:
Błogosławiona Siostro Marto, jeśli jest taka Wola uproś u Wszechmogącego Boga laskę zdrowia dla ciężko chorej, Czesławy Wieckiej. Prosi Wanda
Anna napisał/a 29 września 2015:
Dziękuję :*