Wirtualna świeca

Swieczka.gif

Podane niżej intencje są polecane za pośrednictwem bł. Siostry Marty Wieckiej podczas Nowenny, która odprawiana jest 30 dnia każdego miesiąca w Kaplicy Domu Prowincjalnego w Krakowie, przy ul. Warszawskiej 8. Nowenna rozpoczyna się zawsze o godz. 16:30, natomiast o godz. 17:00 sprawowana jest Eucharystia we wszystkich intencjach zanoszonych wcześniej podczas nabożeństwa.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
878 wpisów.
KAROL z Kielce napisał/a 19 marca 2018:
Proszę o modlitwę w poniższych intencjach: 1/ o zdrowie dla Karola Wójcik i zniknięcie wszelkich dolegliwości żołądkowych u niego, o zdrowie dla chorych, cierpiących, konających; 2/ o wspaniałą pod każdym względem i na każdym poziomie – żonę dla Karola Wójcik; 3/ o udane, szczęśliwe, spełnione małżeństwo dla Karola Wójcik; 4/ o zaufanych ludzi pod każdym względem i na każdym poziomie dla Karola Wójcik; 5/ o stałą, etatową pracę dla Karola Wójcik, a może i awans w niej; 6/ o spełnienie zawodowe, rodzinne, małżeńskie dla Karola Wójcik 7/ o zaliczenie wszystkich egzaminów na studiach przez Ewelinę Kowalską.
Cecylia z Zielona Góra napisał/a 19 marca 2018:
Błogosławiona Marto Wiecka, proszę Cię o spokój i wyciszenie, bardzo, bardzo o zdrowie dla mnie i mojej rodziny, a szczególnie dla córki, która spodziewa się dziciątka.
Elżbieta z Szczecin napisał/a 16 marca 2018:
Za wstawiennictwem bł.Marty chciałabym prosić o zdrowie dla mnie i moich dzieci, dobre i mądre życiowe drogi nasze, oraz miłość która bardzo poraniona (min przez matkę) odeszła ode mnie.
Elżbieta z Kraków napisał/a 15 marca 2018:
Droga Marto Wiecka. Błagam o pomoc w nauce, egzaminach i pracy dla moich synów. Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o zdrowie dla całej rodziny.
Stanisław z Kartuzy napisał/a 13 marca 2018:
Prośba o łaskę zdrowia dla wujka Józefa .
Ela z Szczecin napisał/a 13 marca 2018:
Chciałabym prosić o zmianę nastawienia matki która nienawidzi swoje dziecko (mnie) upokarza, wyzywa, niszczy. Chciałabym uprościć dla niej Boże łaski, żeby się zmieniła. Żeby miała serce. Żeby potrafiła kochać córkę i wnuki. Bóg zapłać
Weronika z Szczecin napisał/a 13 marca 2018:
żeby ludzie byli zdrowi
hania z szczecin napisał/a 13 marca 2018:
zapalam tą świecę w intencji mamy,taty,mojego brata,babci,dziadka Władka, Śp. dziadka Emila, Śp. babci Lidii,cioci Agnieszki, Śp. prababci Stefy, Śp.pradziadka Lucjana i wujka Artura.
Jula z Szczecin napisał/a 13 marca 2018:
, żebym mogła przyjechać do mojego brata moja matka chrzestna czyli Gosia Włosek przyjechała do mnie do Polski do Szczecina na zawsze
Grzegirz z Warsawa napisał/a 13 marca 2018:
Piorón nie spadnie na anię
Gosia z Sydney napisał/a 13 marca 2018:
, żebym mogła przyjechać do mojego brata
Magda z Szczecin napisał/a 13 marca 2018:
Ja proszę o dar zdrowia dla mojego taty.
Anna napisał/a 11 marca 2018:
Proszę o zdrowie dla mnie i mojej rodziny oraz dar potomstwa.
Anna napisał/a 1 marca 2018:
Za wstawiennictwem Bł. S. Marty proszę o łaskę potomstwa
Angelika z Elbląg napisał/a 28 lutego 2018:
Błogosławiona Siostro Marto, dziękuję Bogu za opiekę nade mną i moją rodziną i proszę o dalszą. Proszę, wstaw się u Pana Boga o zdrowie dla męża i wszystkich potrzebujących; dla Michała, dla Magdy, Moniki, rodziców, babci i osób konsekrowanych. Proszę, zaprowadź mnie do konfesjonału.