Wirtualna świeca

Swieczka.gif

Podane niżej intencje są polecane za pośrednictwem bł. Siostry Marty Wieckiej podczas Nowenny, która odprawiana jest 30 dnia każdego miesiąca w Kaplicy Domu Prowincjalnego w Krakowie, przy ul. Warszawskiej 8. Nowenna rozpoczyna się zawsze o godz. 16:30, natomiast o godz. 17:00 sprawowana jest Eucharystia we wszystkich intencjach zanoszonych wcześniej podczas nabożeństwa.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
827 wpisów.
Anna z Kraków napisał/a 19 lutego 2018:
Błogosławiona Siostro Marto, proszę, wyjednaj nam umocnienie w wierze i pokorę
lucyna napisał/a 30 stycznia 2018:
kochana Marto dziękuję CI za wszelkie łaski jakie otrzymałam za Twoim pośrednictwem. Proszę Cię proś błagaj nieustannie o zdrowie dla mojej mamy.Dziękuję.
Jerzy z Ruda śląska napisał/a 29 stycznia 2018:
Błogosławiona siostro Marto proszę o wstawiennictwo dla Jerzego o zrozumienie i cierpliwość w małżeństwie a dla żony o pełny powrót do zdrowia i wybaczenie emocji męża.
Jerzy z Ruda śląska napisał/a 29 stycznia 2018:
Błogosławiona Siostro Marto proszę o wstawiennictwo o zrozumienie i cierpliwość w małżeństwie dla Jerzego a dla żony o łaskę pełnego powrotu do zdrowia i wybaczenia emocji męża.
Ela napisał/a 27 stycznia 2018:
Prosze o zdrowie , Boze blogoslawienstwo dla ks. Leonarda i dla jego szwagra Wlodzimierza
LUCYNA napisał/a 26 stycznia 2018:
proszę błagam o zdrowie dla mamy. dziękuję.
LUCYNA z BARLINEK napisał/a 26 stycznia 2018:
KOCHANA SIOSTRO MARTO PROSZĘ UPROŚ U PANA JEZUSA ŁASKĘ ZDROWIA DLA MOJEJ MAMY BŁAGAM CIĘ.
Elzbieta z Dabrowa Gornicza napisał/a 24 stycznia 2018:
Kochana Marto prosze upros swiatlo Ducha Swietego, opieke Matki Bozej i Swietych dla Elzbiety
Elżbieta z Kraków napisał/a 23 stycznia 2018:
Najdroższa Marto Wiecka. Proszę Cię o dobrą, stałą pracę dla mojego starszego syna i błogosławieństwo dla młodszego podczas sesji egzaminacyjnej. O zdrowie i opiekę dla całej rodziny. Dziękuję za otrzymane łaski . Wspieraj nas kochana Marto Wiecka .
Katarzyna napisał/a 22 stycznia 2018:
Blogoslawiona Marto,prosze o potrzebne łaski dla mojej rodziny,o zdrowie i cierpliwosc w opiece nad niepelnosprawna corka Marysia.
Zatroskana matka napisał/a 22 stycznia 2018:
Za wstawiennictwem Błogosławionej Siostry Marty, proszę Panie Jezu o wszelkie potrzebne łaski i Boże Błogosławieństwo dla Syna Bartka i całej naszej Rodziny.
Maria napisał/a 22 stycznia 2018:
.Błogosławiona Siostro Marto, Twemu możnemu wstawiennictwu polecam Jarosława, młodego muzyka, który traci słuch, uproś mu laskę zdrowia jeśli to zgadza się z Wolą Bożą.
Ewa napisał/a 22 stycznia 2018:
Możnemu wstawiennictwu Błogosławionej Siostry Marty Wieckiej, polecam ciężko chorego Jerzego prosząc o łaskę powrotu do zdrowia i pełni sił, jeśli jest taka Wola Boża.
Joanna napisał/a 22 stycznia 2018:
Błogosławiona Siostro Marto, jestem pielęgniarką jak Ty, dziękuję za Twoje wstawiennictwo i szczęśliwy przebieg operacji , usunięcie glejaka, dzięki łasce Bożej czuje się dobrze i mam nadzieję zgodnie z tym co mówią lekarze na powrót do pracy.
Ewa napisał/a 22 stycznia 2018:
Błogosławiona Siostro Marto,polecam Ci Andrzeja i wszystkie jego trudne sprawy związane z funkcjonowaniem firmy. Proszę również o Boże błogosławieństwo dla jego rodziny, szczególnie o łaskę zrozumienia jedności i miłości w małżeństwie.