Wirtualna świeca

Swieczka.gif

Podane niżej intencje są polecane za pośrednictwem bł. Siostry Marty Wieckiej podczas Nowenny, która odprawiana jest 30 dnia każdego miesiąca w Kaplicy Domu Prowincjalnego w Krakowie, przy ul. Warszawskiej 8. Nowenna rozpoczyna się zawsze o godz. 16:30, natomiast o godz. 17:00 sprawowana jest Eucharystia we wszystkich intencjach zanoszonych wcześniej podczas nabożeństwa.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
1093 wpisy.
Danuta z Kraków napisał/a 31 maja 2019:
Błogosławiona Siostro Marto, uproś łaskę pokoju i zgodę w mojej rodzinie. Niech wzajemna miłość i jedność panuje w naszym domu.
Danuta z Kraków napisał/a 31 maja 2019:
Błogosławiona Siostro Marto, uproś łaskę szczęśliwego przebiegu operacji dla Ani i powrót do zdrowia oraz o światło Ducha św. i umocnienie w wierze, a także o powrót do praktyk religijnych.
LUCYNA napisał/a 30 maja 2019:
KOCHANA MOJA MARTUNIU W DNIU TWOJEGO ŚWIĘTA DZIĘKUJĘ CI ZA TWOJE WSTAWIENNICTWO WE WSZYSTKICH MOICH PROŚBACH ZA TO ŻE JESTEŚ . PROSZĘ CIĘ JESZCZE RAZ ABYŚ WYPROSIŁA ZDROWIE DLA MOJEJ MAMY , DLA MNIE I MOJEJ RODZINY MIEJ NAS W SWEJ OPIECE I WSTAWIAJ SIĘ ZA NAMI NIEUSTANNIE PROSZĄC SERDUSZKO PANA JEZUSA ZA WSZYSTKO DZIĘKUJĘ
Małgorzata z Chełmno napisał/a 30 maja 2019:
Wypowiedziane dziś Bogu TAK przez Siostrę Monikę Formela, S. Justynę Lis i S. Justynę Weneta z Prowincji Chełmińsko- Poznańskiej domaga się ożywienia ich serc w wierności duchowi Zgromadzenia. Niech Błogosławiona Siostra Marta, którą wybrały za Patronkę swoich Pierwszych Ślubów Świętych wyprosi im pasję niesienia Chrystusa Ubogim, dynamiczną wierność Charyzmatowi św. Założycieli oraz trwanie w nieustannym dziękczynieniu, modlitwie, słuchaniu Słowa Bożego i wzajemnej miłości. Prosi Siostra Małgorzata Pranga.
Robert z Poznań napisał/a 30 maja 2019:
Bł. Siostro Marto proszę Cię o zdrowie i większą wiarę dla mnie i małżonki oraz jeśli jest to Wola Bożą o dar potomstwa.
Teresa z Kraków napisał/a 30 maja 2019:
Błogosławiona Siostro Marto, uproś łaskę zdrowia dla ciężko chorego Franciszka i Marii Niech Pan pozwoli im cieszyć się Laską zdrowia i powrotem do pełni sił.
Maria z Jaworzno napisał/a 30 maja 2019:
Bł. Marto! Proszę o Twoje wstawiennictwo przed Bogiem za moim synem Tomaszem. Aby powrócił na drogę Wiary i życia Sakramentami. Proszę, również o błogosławieństwo dla jego żony Joanny.
Elżbieta napisał/a 28 maja 2019:
Proszę Marto Wiecka o zdrowie i opiekę w nauce i pracy dla moich synów , o bezpieczeństwo i błogosławieństwo Boże podczas wyjazdu . Opiekuj się Marto Wiecka całą moją rodziną . Wspieraj nas we wszystkich ważnych sprawach. Dziękuję za otrzymane łaski
Krystyna,Jerzy z Ruda Śląska napisał/a 28 maja 2019:
Błogosławiona Marto proszę o wyproszenie łaski uzdrowienia dla mojej żony,o jej spokój i radość życia,a dla całej rodziny o zachowanie wiary oraz błogosławieństwo i miłosierdzie naszego Pana Jezusa Chrystusa.
Izabela z Augustów napisał/a 26 maja 2019:
Błogosławiona Marto proszę o modlitwę do Trójcy Przenajświętrzej za syna Rafała o uczucie Miłości Bożej i pragnienie wiary, oraz za syna Pawła o założenie szczęśliwej rodziny.
Beata z Starogard napisał/a 21 maja 2019:
Błogosławiona Marto Wiecka zaopiekuj się moimi dziećmi , pomóż im wyjść z kłopotów, wskaż drogę do Boga , spraw by poznali osobę która ich pokocha całym sercem i założą szczęśliwe rodziny, proszę o pomoc dla moich dzieci i o opiekę nad nimi , bardzo dziękuję
Beata z Pomorskie napisał/a 17 maja 2019:
Ukochana Martuniu błagam o pomoc w mojej sytuacji materialnej, podaj mi pomocną dłoń ,wyciągnij mnie z kłopotów błagam i nie tracę wiary , dziękuje za opiekę nademną
Jolanta z Wola napisał/a 16 maja 2019:
Błogosławiona Marto, czuwaj nad nami, pomagaj nam w te trudne bardzo dni, jakie nas czekają. Wspomagaj abyśmy mogli cieszyć się razem z mamą. Aby odzyskała spokój i zdrowie i mogła cieszyć się resztą życia jaka została. Ona bardzo cierpi i jest przerażona. Postaw na naszej drodze ludzi, którzy nam pomogą. Aby zaufała. A źli ludzie przestali mieć na nią wpływ. Martuniu pomóż. Jeśli jest to wolą Bożą.
Mariusz z Horodło napisał/a 15 maja 2019:
Błogosławiona Siostro Marto, wypraszaj łaski zdrowia dla Doroty. Błagamy o cudowne uzdrowienie. Twój czciciel.
Maria z Biłgoraj napisał/a 13 maja 2019:
Blogoslawiona Marto polecam ci opiekę nad córką Jolantą Uwolnij ją z toksycznego związku Odbuduj w niej wartość dziecka Bożego Pomóż wrócić do Boga Wypraszaj potrzebne łaski da Rodziny Wytrwałość trzeźwości dla męża aby odeszła depresja i o pokorę serca Bóg zapłać