Wirtualna świeca

Swieczka.gif

Podane niżej intencje są polecane za pośrednictwem bł. Siostry Marty Wieckiej podczas Nowenny, która odprawiana jest 30 dnia każdego miesiąca w Kaplicy Domu Prowincjalnego w Krakowie, przy ul. Warszawskiej 8. Nowenna rozpoczyna się zawsze o godz. 16:30, natomiast o godz. 17:00 sprawowana jest Eucharystia we wszystkich intencjach zanoszonych wcześniej podczas nabożeństwa.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
797 wpisów.
wiesława napisał/a 30 listopada 2017:
siostro Marto dziękuje za przeprowadzoną szczęśliwie operację mojego męża uproś Pana Boga aby wyzdrowiał z infekcji która go gnębi proś o dalszą opiekę Matkę Przenajświętszą i Świętego Jana Pawła II Panie Boże daj mu zdrowie bardzo o to proszę aby był wyleczony w domu uchroń go przed szpitalem.
Angelika napisał/a 30 listopada 2017:
Błogosławiona Siostro Marto, dziękuję Bogu za opiekę nade mną i moją rodziną i proszę o dalszą. Proszę, wstaw się u Pana Boga o zdrowie dla męża i wszystkich potrzebujących; za Michała, za Magdę, Monikę, rodziców, babcię i osoby konsekrowane.
Agnieszka napisał/a 30 listopada 2017:
Błogosławiona Siostro Marto Wiecka błagam Cię wyproś u dobrego Boga łaskę zdrowia dla mojej córki Magdy i całej mojej rodziny
Anna napisał/a 29 listopada 2017:
Błogosławiona Marto Wiecka, bardzo proszę o Twoje wstawiennictwo w intencji szczęśliwego załatwienia spraw zawodowych mojego syna Janka. Bóg zapłać!
Anna napisał/a 28 listopada 2017:
Błogosławiona Marto Wiecka, proszę dobrego Boga za Twoim wstawiennictwem o szczęśliwy przebieg operacji dla mojej siostry Marty i o uzdrowienie fizyczne i duchowe dla niej i jej męża.
Maria napisał/a 24 listopada 2017:
Błogosławiona Siostro Marto, Twemu możnemu wstawiennictwu polecam Jarosława, młodego muzyka, który traci słuch, uproś mu laskę zdrowia jeśli to zgadza się z Wolą Bożą.
Mr. Thai Sin. napisał/a 17 listopada 2017:
Dear Blessed Marta Anna Wiecka, Please pray for Mr. Arthur Kok. Pray that Blessed Marta will give protection, blessing and help Arthur success in his job as a assistant general. Thank you very much for your prayers. God bless you always.
Ada napisał/a 17 listopada 2017:
Błogosławiona Siostro Marto dziękuje Ci za wszystkie Łaski jakie za Twoim pośrednictwem otrzymałam od Boga...proszę o jeszcze jedną Łaskę dla mojej Córki aby rozwiązały się jej sprawy życiowe...miej ją dziś i zawsze pod swoją opieką...
wiesława napisał/a 8 listopada 2017:
Błogosławiona siostro błagam o uproszenie Pana Boga o zdrowie dla męża o szczęśliwy przebieg operacji i wyzdrowienie miej go jak zawsze w opiece niech Matka Boża i Ojciec Święty Jan Paweł II czuwa nad nim a Duch Boży prowadzi rękę lekarzy i myśli bardzo o to proszę kocham wierna służebnica
lucyna napisał/a 6 listopada 2017:
KOCHANA MARTO DZIĘKUJĘ CI ZA WSZYSTKIE ŁASKI JAKIE ZA TWOIM WSTAWIENNICTWEM OTRZYMAŁAM OD DOBREGO BOGA. PROSZĘ CIĘ JESZCZE RAZ UPROŚ WYBŁAGAJ U BOSKIEGO SERCA PANA JEZUSA ŁASKĘ ZDROWIA DLA MOJEJ MAMY MARYSI . PROSZĘ CIĘ NIEUSTANNIE PROŚ BŁAGAJ MIŁOSIERNE SERCE PANA JEZUSA . Z WIELKĄ UFNOŚCIĄ PROSZĘ
Danuta napisał/a 6 listopada 2017:
Bł. s. Marto proszę cię o wstawiennictwo w sprawie mojego wnuczka i męża. Wyproś im zdrowie. .
Kamil,Misiu ,Krystyna9 napisał/a 4 listopada 2017:
Proszę Cię Boziu o Zdrówko dla mojego Kamilka,Misia i Mamy. Błagam Cię Boziu Kochana abx byli Zdrowi i Silni. Dziękuję Błogosławiona Siostro Marto.Klaudia
Andrzej napisał/a 31 października 2017:
ZA Nowy Wiec i Martę
Dorota i Ewa napisał/a 30 października 2017:
Błogosławiona Siostro Marto, polecam przez Twoje wstawiennictwo Bogu Wszechmogącemu ciężko chorego Stefana, naszego tatusia, uproś mu łaskę zdrowia, jeżeli jest taka Wola Boża.
Ania napisał/a 30 października 2017:
Proszę o wiarę dla Magdy, o radość życia, przyjaciół i wspólnotę.